Top Seriale 2023 #TOPSERIALE

najlepszy serial

amazon prime video

Najlepszy serial Amazon Prime Video

02.03.2023

Najdroższa produkcja telewizyjna w historii. Ten tytuł w 2022 roku trafia do Amazon Prime Video za spektakularne "Pierścienie Władzy". A przecież to nie wszystko. Platforma ma znacznie więcej do zaoferowania.

W serialu "Reacher" mamy polskie akcenty, a "The Boys" szokują już 3 sezon.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Amazon Prime Video.

Kandydatury w kategorii

PIERŚCIENIE WŁADZY

Zrealizowana z rozmachem magiczna podróż do początków historii znanej z „Władcy pierścieni”. Serial Amazon Prime Video zabiera nas do Śródziemia, by pokazać, jak ta kraina wyglądała na długo przed powstaniem Mordoru. Kim jest Sauron? Jak formowały się sojusze między ludźmi, elfami i krasnoludami? Jaką rolę odgrywali hobbici? Poznajcie młodych Galadrielę, Elronda, Isildura, którzy wracają do popkultury w serialu wartym miliony dolarów.

PERYFERAL

„Peryferal” to serial science fiction na podstawie prozy Williama Gibsona. Jego fascynująca, ale i mroczna wizja świata przyszłości stawia pytania o rolę technologii, naturę więzi międzyludzkich i wartość wolności jednostki w szybko zmieniającym się świecie. Dla głównej bohaterki, fanki gier wideo, tytułowy peryferal to szansa na pomoc bliskim i realizację skrytych marzeń. Jednak cena, jaką musi za to zapłacić, jest bardzo wysoka.

THE BOYS

Jeszcze więcej jatki, jeszcze więcej nieoprawnego humoru i scena, która wywróciła telewizyjny stolik. Trzeci sezon "Chłopaków" to dalsze losy doświadczonych przez życie kumpli, którzy wypowiedzieli wojnę superbohaterom. Powracają nasi dobrzy znajomi, m.in. Rzeźnik, Hughie, Serge czy Ojczyznosław, ale na scenę wkracza też nowy gracz: śmiertelnie niebezpieczny Soldier Boy.

JACK RYAN

W trzecim sezonie Jack Ryan walczy z czasem i wymagającym przeciwnikiem. Przemierza Europę, by powstrzymać zbuntowany odłam rosyjskiego rządu przed powrotem do czasów Związku Radzieckiego i wywołaniem III wojny światowej. Nagłe zwroty akcji, pościgi, trzymająca w napięciu fabuła to sprawdzony sposób twórców, by widzowie kolejny raz zobaczyli przygody analityka CIA.

REACHER

Emerytowany oficer Żandarmerii Wojskowej, Jack Reacher zostaje aresztowany za morderstwo, którego nie popełnił. Trafia tym samym w sam środek spisku, gdzie nie brakuje podejrzanych biznesmenów i brutalnych służb. Musi wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczył się wojsku, by ocalić siebie i rozwiązać zagadkę, zagrażającą światu.