Top Seriale 2023 #TOPSERIALE

najlepszy serial

playera

Najlepszy serial Playera

02.03.2023

Player od lat ma swoich wiernych fanów. Nic dziwnego, część bardzo dobrych, polskich produkcji jest tworzona tylko pod platformę. Niektóre z nich trafiają potem na antenę TVN, by stać się jeszcze większym hitem.

W 2022 roku fani mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów "Tajemnicy zawodowej" czy "Szadzi". Pojawiły się jednak nowe seriale – "Behawiorysta" i "Herkules", które już zyskały wierne grono zachwyconych odbiorców.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Playera.

Kandydatury w kategorii

TAJEMNICA ZAWODOWA

Drugi sezon „Tajemnicy zawodowej” to dalsze losy szanowanej pani prawniczki, Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka), która po odkryciu zdrady męża (Cezary Pazura), próbuje poskładać swoje życie na nowo. Były małżonek nie ułatwia sprawy, podobnie jego kochanka, która wpada w poważne kłopoty i depcząca po piętach Julii pani prokurator. Czy Żurawska stanie tym razem po właściwiej stronie i dostrzeże wszystkie manipulacje dawnego ukochanego?

SZADŹ

Minął rok. Piotr Wolnicki, fanatyk religijny i psychopata z niezwykłym okrucieństwem mordujący młode dziewczyny o określonym typie urody, ukrywa się w lesie. Czy w 3. sezonie przeszedł nawrócenie i stał się człowiekiem bez skazy? Zrozumiał swój błąd? A skąd! I całe szczęście. Dzięki temu możemy obserwować, jak grany przez Macieja Stuhra bohater sfinguje swoją śmierć i przyjmuje nową tożsamość. Wszystko po to, by ponownie, bez żadnych podejrzeń i niemalże bezkarnie, polować na swoje ofiary. Już po pierwszym odcinku będzie wam się śnić po nocach lodowate i martwe spojrzenie Wolnickiego.

SKAZANA

Czy sędzia ogłaszający wyrok, zastanawia się, jak po jego słowach zmieni się życie stojącego przed nim człowieka? Co się stanie, gdy wyznaczy karę 25 lat pozbawienia wolności? Sędzia Alicja Mazur (w tej roli fenomenalna Agata Kulesza) właśnie się dowiedziała. I poczuła to na własnej skórze, gdy niespodziewanie została oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafiła do więzienia. Bez żadnej taryfy ulgowej. Za kratami jej toga na nikim nie robi wrażenia. Musi „spać z otwartymi oczami”, bowiem jej współlokatorkami na oddziale są kobiety, na które wcześniej wydała wyrok.

BEHAWIORYSTA

Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to wykładowca i ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem. Horst Zeiger to wycofany, młody mężczyzna, maniak komputerowy i… nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich planuje popełnić zbrodnię, drugi, który potrafi rozwiązać każdą sprawę i namierzyć każdego przestępcę, próbuje temu zapobiec. Skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów.

HERKULES

Introwertyczny, neurotyczny i niepodporządkowujący się międzyludzkim konwenansom Herkules (w tej roli Rafał Maćkowiak) marzy o pracy w policji. Choć jest inteligentny i spostrzegawczy, a wszelkie dane statystyczne i kruczki prawne wykute na blachę, wciąż oblewa egzamin na mundurowego. Jego życie zupełnie odmienia się, gdy na swojej drodze spotyka twardą jak mięśnie Jasona Mamoa policjantkę – Sylwię Mazur (Weronika Książkiewicz). W serialu „Herkules” odnajdujemy nie tylko kryminalne zagadki, momentami rozbrajający humor sytuacyjny, ale i dość sprawie rozbudowane psychologicznie postaci.