Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy

audioserial 17

Najlepszy audioserial by Audioteka

24.01.2024

Seriale audio od kilkunastu lat rosną w siłę. Audioteka jest jednym z ich największych producentów na polskim rynku. Powstające tam seriale audio mają wszystko – świetnych aktorów, podbijającą napięcie muzykę i oprawę dźwiękową na najwyższym poziomie.

Audioteka raczy nas produkcjami, od których trudno się oderwać. A w tym roku o nagrodę walczą m.in. "Spalona ziemia" z Bartoszem Bielenią, "Upadek narodu" z Piotrem Adamczykiem oraz "Fantom" z Agnieszką Dygant, Marią Seweryn i Marcinem Bosakiem.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy audioserial by Audioteka.

Lista nominowanych w kategorii

Upadek narodu

Polityczny spektakl o kruchości demokracji, fasadowości zasad, w które chcą wierzyć obywatele, cynizmie tych, dla których władza jest wszystkim. "Upadek narodu" według scenariusza Yanna Reuzeau to polityczny audioserial, którego akcja rozgrywa się we Francji, a w roli głównej usłyszymy Piotra Adamczyka.

Spalona ziemia

Dystopijna wizja świata, w którym grasują uzbrojone grupy walczące o władzę i wodę, państwem włada upadający rząd Koalicji, a nadchodzące wybory grożą wojną domową. “Spalona ziemia”, napisana i wyreżyserowana przez braci Oleksiak, to aktualny komentarz do współczesnej polityki i problemów, z którymi mierzymy się już dzisiaj.

Oni tu są

Niezwykle wciągające połączenie fantastyki naukowej i kryminału. Magdalena Różdżka i Mateusz Banasiuk wcielają się w parę policjantów z Los Angeles, których rutynowa inspekcja zamienia się w grę o dalsze losy Ziemi.

Error

Maciej Musiał, Leszek Lichota i Borys Szyc w politycznym thrillerze o cyberbezpieczeństwie. Przerażający alert zasiał panikę wśród milionów Polaków - jak mogło do tego dojść? Kto mógł do tego doprowadzić?

Fantom

Opowieść science-fiction o międzynarodowej misji na rajską planetę Alfę, która może okazać się drugim domem dla ludzkości. Marcin Ciszewski łączy operę kosmiczną i thriller polityczny, tworząc niepokojącą wizję pierwszego kontaktu. W rolach głównych: Agnieszka Dygant, Maria Seweryn i Marcin Bosak.