Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

Canal+ 14

Najlepszy serial Canal+

24.01.2024

Canal+ specjalizuje się w serialach kryminalnych, ale jakiś czas temu zaczął też sięgać po komedie. Efekt jest naprawdę niezły.

W efekcie w tej kategorii o statuetkę powalczą dobrze znany "Belfer", lubiane "The Office" oraz "Emigracja" i koprodukowana z Polsat Box "Sortownia".

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Canal+.

Lista nominowanych w kategorii

Sortownia

Każdy lekarz składa przysięgę Hipokratesa, obiecując, że zrobi wszystko, by nie szkodzić pacjentowi. Jednak bohater “Sortowni” nie potrafi przejść obojętnie obok skali zła, które go otacza. Stawia siebie ponad prawem, decydując, kto ma szansę przetrwać. A widz zostaje wciągnięty w wybory lekarza.

The Office PL

Pracownicy Kropliczanki nie uznają tematów tabu. W trzecim sezonie “The Office PL” rozprawili się z antyaborcyjną ciężarówką, skrywaną depresją czy zwracaniem się do osób niebinarnych. Twórcy serialu znów pojechali po bandzie, ale ryzyko się opłaciło - jest śmiesznie, inteligentnie i wciągająco. 

Emigracja XD

Kto nigdy nie myślał o tytułowej emigracji, niech pierwszy rzuci bluntem. W taki sposób nikt jej w Polsce nie pokazywał. Życie na obczyźnie w wykonaniu bohaterów jest prawdziwą jazdą bez trzymanki. To komedia, na której będziecie zaśmiewać się do rozpuku, ale i nieraz niepokojąco zadrga wam powieka – czasem ta wizja jest tak absurdalna, że aż prawdziwa.

Belfer

Belfer, czyli Paweł Zawadzki, już po raz trzeci włącza się w skomplikowane śledztwo, wracając do swojej rodzinnej miejscowości. Do roli wraca też ponownie Maciej Stuhr, udowadniając, że obsadzenie go w roli nauczyciela z predyspozycjami detektywistycznymi było strzałem w dziesiątkę, nawet jeśli 3. sezon nie zebrał już tak pochlebnych recenzji jak dwa pierwsze.