Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

Disney+ 11

Najlepszy serial Disney+

24.01.2024

Disney+ z impetem wszedł na polski rynek w 2022 r. Jego asem w rękawie są seriale z uniwersum Marvela i Star Wars. Ale to nie wszystko.

Przekonaliśmy się już o tym, że platforma specjalizująca się w superbohaterach i animacjach ma do zaoferowania również świetne komedie kryminalne czy dramaty.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Disney+.

Lista nominowanych w kategorii

The Bear

Napięcie rosnące z każdą minutą i kolejnym odcinkiem. Drugi sezon "The Bear" nie zwalnia tempa. Emocje sięgają zenitu, przygotowując widza na totalną katastrofę w finale. Istna uczta!

Zbrodnie po sąsiedzku

Jak żyć, gdy rozwiązało się już dwie głośne zbrodnie popełnione we własnym bloku? Charles, Oliver i Mabel wrócili w tym roku, by po raz trzeci rozwiązać zagadkę pewnej tajemniczej zbrodni. Mają wybitne towarzystwo, bo u boku znanego już trio aktorów pojawili się Paul Rudd i Meryl Streep. Kto jest ofiarą, a kto tylko ją gra?

Tajna inwazja

Disney rozpieszcza fanów Marvela, przenosząc na ekrany kolejne opowieści znane z komiksów. “Tajna inwazja” to adaptacja klasycznej historii o Nicku Furym i Talosie, którzy odkrywają spisek grupy zmiennokształtnych Skrulli. Kosmici pragną opanować naszą planetę, a ziemscy herosi mają nie lada problem: każdy sprzymierzeniec może być bowiem ukrytym wrogiem.

Star Wars: Ahsoka

Kolejny serial z uniwersum “Gwiezdnych wojen”, który poszerza wiedzę na temat uwielbianych bohaterów i dalszych losów odległej galaktyki. Tym razem na pierwszym planie postawiono Ahsokę (Rosario Dawson), dawną uczennicę Anakina Skywalkera, która wpada na trop wielkiego spisku. Zbuntowana rycerka Jedi rusza w ślad za przywódcą mogącego odrodzić się Imperium w spektakularnym i pełnym wzruszeń widowisku.

Loki

Drugi sezon przygód ulubionego złoczyńcy multiwersum Marvela trzyma poziom ciepło przyjętej pierwszej serii. Pokazuje, że przemyślana postać może udźwignąć własną historię, nie tracąc nic z oryginalnej tajemniczości. Loki sprawnie skacze po liniach czasu, zbierając od nowa drużynę mającą uratować świat przed zagładą. Charakterystyczna dla postaci Lokiego tragikomedia z każdym odcinkiem pozostawia widza z myślami, że w każdym z nas jest ziarno superbohatera.