Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

do bindżowania 6

Najlepszy serial do bindżowania

24.01.2024

Nie macie czasu, by obejrzeć pełnometrażowy film, więc włączacie jeden odcinek serialu… a 6 godzin później kończycie cały sezon. Nie martwcie się, każdy serialowy widz tam był.

Fascynujące historie, zwroty akcji i cliffhangery na koniec odcinka, które sprawiają, że nie sposób nie obejrzeć kolejnego…

Poznajcie wszystkich nominowanych i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial do bindżowania.

Lista nominowanych w kategorii

Zagłada domu Usherów

Mistrzowski serial od Mike’a Flanagana wciąga od pierwszego odcinka. Historia skonstruowana jest tak, że trudno się od niej oderwać, bo wszyscy chcą od razu wiedzieć, jak będą umierali bohaterowie “Zagłady domu Usherów”. Dzieci założyciela bogatej dynastii muszą jedno po drugie odpowiedzieć za swoje grzeszki.

1670

Jeśli mierzyć się z historią Polski i przywarami rodaków, których genezy należy szukać kilka wieków wstecz, to tylko w taki sposób. Satyra na megalomanię i nierozerwalnie połączony z nią kompleks niższości, kpina z bogobojności i nacjonalizmu – niby mówimy tu o roku 1670, a jednak wymienione kwestie są wciąż zaskakująco (czyżby?) aktualne.

Informacja zwrotna

Z jednej strony ciężko patrzeć na upadek głównego bohatera, z drugiej - trudno oderwać się od historii, która zaczyna się niczym najlepszy kryminał, a kończy jak rodzinny dramat.

The Office PL

Pracownicy Kropliczanki nie uznają tematów tabu. W trzecim sezonie “The Office PL” rozprawili się z antyaborcyjną ciężarówką, skrywaną depresją czy zwracaniem się do osób niebinarnych. Twórcy serialu znów pojechali po bandzie, ale ryzyko się opłaciło - jest śmiesznie, inteligentnie i wciągająco. 

Stamtąd

Klaustrofobiczne miasteczko, w którym każda osoba skrywa tajemnicę. Pętla czasu, z której nie można się wydostać. I przerażające stworzenia, które po zmierzchu wychodzą z lasu, by zaatakować tych, którzy nie zdążą się bezpiecznie ukryć i zabarykadować. Każdy odcinek kończy się tak, że włączycie kolejny - nawet jeśli jesteście pewni, że macie silną wolę.