Top Seriale 2023 #TOPSERIALE

najlepszy serial

hbo max

Najlepszy serial HBO Max

02.03.2023

HBO Max podbiło swoimi serialami tegoroczne rozdanie Złotych Globów. Wystarczy wspomnieć o nagrodach dla "Rodu smoka", "Białego lotosa" czy statuetce dla Zendayi ("Euforia").

Duże budżety, wielkie produkcje i znane nazwiska to ich przepis na sukces.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial HBO Max.

Kandydatury w kategorii

RÓD SMOKA

Na to czekały miliony fanów „Gry o tron”, gdy na planie ich ulubionego serialu padł ostatni klaps. Spin-off o rodzie Targaryenów szybko stał się hitem. Nic dziwnego! „Ród smoka” dał nam więcej smoków, pałacowych intryg i nowych, wyrazistych postaci niż oryginał. Nieoczekiwane sojusze między bohaterami i spektakularne efekty specjalne były obiektem dyskusji widzów w każdym tygodniu po premierze kolejnego odcinka hitu HBO.

HACKS

Co się stanie, gdy legendarna, humorzasta diwa z Las Vegas nawiąże współpracę z o kilka dekad młodszą, pyskatą asystentką? Dla widza oznacza to mnóstwo frajdy z soczystych, przepełnionych ironią oraz sarkazmem dialogów oraz wzruszenia z obserwowania rodzącej się wyjątkowej więzi między głównymi bohaterkami. „Hacks” to duża dawka dobrego humoru i świetna Jean Smart w roli dojrzałej gwiazdy.

EUFORIA

Drugi sezon serialu „Euforia” powinien być puszczany w szkołach, by przestrzec przed uzależnieniami. Zendaya w kolejnej odsłonie produkcji HBO wchodzi na wyżyny aktorskie, by pokazać, jak jej bohaterka stacza się na dno. Miłość przeplata się tu z poczuciem straty, kolejnymi epizodami narkotycznymi, a widz czuje się jak na kolejce górskiej bez pasów.

TOKYO VICE

„Tokyo Vice” to adaptacja głośnej książki amerykańskiego dziennikarza Jake’a Aadelsteina, który spędził wiele lat w Japonii. HBO potraktowało ją w najlepszy z możliwych sposobów, tworząc niezwykle stylowy dramat kryminalny o potędze Yakuzy tuż przed jej upadkiem. Już sam fakt, że pieczę nad serialem sprawował znakomity Michael Mann, stanowił dla nas wystarczający powód, by sięgnąć po serial. Prosimy o więcej takich nokturnów.

BIAŁY LOTOS

Bogaci, piękni ludzi w malowniczym kurorcie dostępnym tylko dla takich, jak oni. Słońce, jachty, ekskluzywny hotel i… morderstwo. Kto jest ofiarą? Kto zabił? Drugi sezon hitu HBO „Biały lotos” nie zwalnia tempa. Każdy z bohaterów przysparza sobie wrogów na bajecznych wakacjach, więc każdy jest podejrzany. Na światło dzienne wychodzą skrywane przez hotelowych gości tajemnice. Atmosfera się zagęszcza, by wybuchnąć w najmniej oczekiwanym momencie.