Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

HBO Max 8

Najlepszy serial HBO Max

24.01.2024

HBO przez lata przyzwyczaiło nas do znakomitej jakości swoich seriali. I nieustannie podnosi poprzeczkę w świecie serialowych produkcji. Nie bez powodu tytuły HBO okupują pierwsze miejsca na listach seriali wszech czasów.

Ta kategoria jest wyjątkowo mocna, bo 2023 rok obfitował w świetne seriale od HBO.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial HBO Max.

Lista nominowanych w kategorii

Sukcesja

Zakończyć serial u szczytu jego popularności to decyzja odważna. Zakończyć go w najlepszy z możliwych sposobów - prawdziwy kunszt. “Sukcesja” była z nami przez zaledwie 4 sezony, ale jakiż to był rollercoaster emocji, jakiż popis aktorskich umiejętności i scenopisarstwa. To prawdopodobnie najlepszy serial dekady. I jeden z najlepszych w historii.

The Last Of Us

Kapitalnie napisana, zagrana i wyreżyserowana rzecz, która z szacunkiem podchodzi do materiału źródłowego. “The Last Of Us” pokazuje, jak powinna wyglądać adaptacja gry wideo.

Miłość i śmierć

Romans i zbrodnia w małym miasteczku wśród lokalnej, mocno katolickiej społeczności. Intrygujące? To jeszcze nic. Historia wydarzyła się naprawdę, a rzeczywiste postaci zagrali Elizabeth Olsen i Jesse Plemons. Mocne.

Stamtąd

Zdarzyło wam się kiedyś, jadąc samochodem, zgubić drogę? Z pewnością. Po pewnym czasie jednak wracaliście na właściwy tor. A co, jeśli mimo wysiłków i pełnego skupienia zorientujecie się, że odtąd wszystkie drogi prowadzą do jednego klaustrofobicznego miasteczka, w ciemnościach którego czają się przerażające stworzenia? Wtedy wiecie, że włączyliście najlepszy serial.

Nago. Głośno. Dumnie

Agnieszka Mazanek i Dellfina Dellert zabierają widzów do świata polskich drag queen i performerek burleski. Jest bardzo szczerze, bez cenzury, tym bardziej bez pruderii. Są animowane penisy i piersi, i barwni bohaterowie, którzy dzielą się swoimi historiami.