Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

Player 12

Najlepszy serial Player

24.01.2024

Player, który w tym roku skończy 13 lat, początkowo powstał jako platforma będąca przedłużeniem telewizji. Ale sprawnie reagując na oczekiwania widzów, szybko stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce serwisów streamingowych i dziś z powodzeniem konkuruje na rodzimym rynku ze światowymi gigantami.

Player produkuje polskie seriale, które cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. W 2023 r. uwielbiana przez widzów "Skazana" doczekała się nie tylko trzeciego sezonu, lecz także spin-offu "Pati". A oprócz tych dwóch na liście znajdziecie także drugi sezon "Mojego agenta" oraz dwa nowe seriale: komedię "Camera Cafe" oraz kryminał "Lipowo. Zmowa milczenia".

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Player.

Lista nominowanych w kategorii

Pati

Jeśli jesteście fanami "Skazanej", pokochacie i docenicie serial "Pati". Spin-off hitu Playera przedstawia historię Patrycji "Pati" Cichy, zanim charakterna i zadziorna dziewczyna trafiła do więzienia. O tym, że ta produkcja stała się absolutnym przebojem, świadczy choćby fakt, że jeszcze przed zakończeniem ostatniego odcinka, widzowie domagali się jej kontynuacji.

Lipowo. Zmowa milczenia

Serial “Lipowo. Zmowa milczenia” nikogo nie pozostawia obojętnym. Jeśli kochacie kryminały Katarzyny Puzyńskiej, mroczny klimat z pozoru zwykłego miasteczka, zagadki, których rozwiązania nawet się nie domyślacie - to idealna pozycja dla was. Niewąpliwie smaczku dodaje plejada gwiazd, która brawurowo wcieliła się w główne role m.in. Olaf Lubaszenko, Dorota Kolak, Agnieszka Suchora, Mariusz Bonaszewski i Beata Kawka.

Skazana

Każdy kolejny sezon "Skazanej" to gratka dla fanów talentu Agaty Kuleszy. Aktorka genialnie wcieliła się w postać sędzi, która niesłusznie trafiła do więzienia. W trzeciej serii główna bohaterka walczy o sprawiedliwość zza krat, stawiając się samemu bezlitosnemu i podstępnemu kierownikowi penitencjarnemu (w tej roli Adam Woronowicz) i robi wszystko, by na odległość zapewnić swojej córce bezpieczeństwo.

Mój Agent

Bohaterowie serialu Player Original są agenci, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Los agencji, gdzie pracują, staje jednak pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel. W 2. sezonie oprócz codziennych zmagań z gwiazdami, będą musieli więc też walczyć o jej przetrwanie.

Camera Cafe. Nowe parzenie

Prawie dwadzieścia lat temu widzowie TVN pokochali ten serial i przez krzywe zwierciadło zajrzeli za kulisy "korpożycia". A ono było gwarantem zabawnych wieczorów przed telewizorem. I nadal jest. Humor korporacyjny nigdy nie przestaje bawić, a wręcz przeciwnie – nabiera nowych kształtów i mocy! Szczególnie, kiedy jest na nowo parzony na platformie Player.