Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

Polsat Box Go 13

Najlepszy serial Polsat Box Go

24.01.2024

Polsat Box Go to nie tylko filmy, programy rozrywkowe i najlepszy sport, ale także mnóstwo wciągających seriali. Znajdziemy tu thrillery psychologiczne, kryminały, historie obyczajowe i komedie polskiej produkcji.

W tej kategorii znajdziecie m.in. "Sortownię", mroczną "Krew" oraz polską wersję serialu, który zmienił historię świata - "Sługę narodu".

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial Polsat Box Go.

Lista nominowanych w kategorii

Krew

Thriller psychologiczny w skandynawskim klimacie. Świetnie przyjęta przez widzów, pełna napięcia historia o dążeniu córki do odkrycia prawdy o śmierci ukochanej matki. W rolach głównych Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander i Piotr Trojan.

Bracia

Historia czterech braci, wychowywanych przez despotycznego ojca. W obliczu nagłej tragedii ich losy komplikują się coraz bardziej. W rolach głównych m.in.: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Gniewkowska i Dorota Landowska.

Grzechy sąsiadów

Młode małżeństwo próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Ich znajomość zaczyna jednak zmierzać w niebezpiecznym kierunku. W adaptacji bestsellerowych powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort wystąpili: Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski.

Sługa Narodu

W wyniku intryg polityków wybory prezydenckie wygrywa intelektualista rozmiłowany w postaci brytyjskiego premiera Winstona Churchilla – Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar). Nowy prezydent będzie musiał odnaleźć się w świecie polityki. Serial powstał na bazie ukraińskiego pierwowzoru, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski. 

Sortownia

Każdy lekarz składa przysięgę Hipokratesa, obiecując, że zrobi wszystko, by nie szkodzić pacjentowi. Jednak bohater “Sortowni” nie potrafi przejść obojętnie obok skali zła, które go otacza. Stawia siebie ponad prawem, decydując, kto ma szansę przetrwać. A widz zostaje wciągnięty w wybory lekarza.