Top Seriale 2024 #TOPSERIALE

najlepszy serial

SkyShowtime 15

Najlepszy serial SkyShowtime

24.01.2024

SkyShowtime zadebiutował na polskim rynku w lutym 2023 r. i szybko okazało się, że z powodzeniem może konkurować z Netfliksem czy HBO Max.

W tej kategorii o statuetkę powalczą m.in. "Warszawianka" z Borysem Szycem i "1923" z Harrisonem Fordem.

Poznajcie wszystkie nominowane produkcje i oddajcie głos na faworyta w kategorii Najlepszy serial SkyShowtime.

Lista nominowanych w kategorii

Warszawianka

40-letni playboy próbuje posklejać swoje życie. Przynajmniej pozornie. Alkohol i narkotyki skutecznie przeszkadzają mu w pracy, tworzeniu relacji z kobietami, rodzicami oraz własną córką. Pięknie pokazana Warszawa i świetni aktorzy to główne zalety serialu.

1923

Uniwersum “Yellowstone”, jednego z najbardziej popularnych amerykańskich seriali ostatnich lat, rozrosło się. Dostępny na SkyShowtime “1923” przenosi widzów wstecz, by ci mogli zobaczyć, jak żyli Jacob i Cara Duttonowie. Brutalne sceny mnożą się z odcinka na odcinek, bo twórcy nie mają zamiaru sprawić, że seans “1923” będzie łatwą dla widzów przygoda.

Poker Face

Natasha Lyonne powraca jako detektyw mimo woli. Serialowa Charlie ma jedną nadprzyrodzoną moc: wie, gdy ktoś kłamie. A że wokół niej jest dużo tajemniczych morderstw, to ma pełne ręce roboty.

Billions

To już ostatni sezon emitowanego od 2016 roku serialu, opowiadającego o dziwnych relacjach między szefem funduszu hedgingowego Bobbym Axelrodem, a prokuratorem generalnym – Chuckiem Rhoadesem. Obaj panowie przez 7 sezonów toczyli między sobą walkę, a w ostatnim zawierają nowe sojusze, otwierają stare rany, a na pierwszy plan wychodzi zdrada.

Fellow Travelers

Oparta na powieści Thomasa Mallona opowieść łącząca romans z thrillerem politycznym. Gorąca miłość połączyła dwóch mężczyzn w czasach, gdy w amerykańskiej administracji panowała nagonka na osoby homoseksualne, nazywana "lawendową paniką". W rolach głównych Matt Bomer i Jonathan Bailey.